image

Москаль вже каже про відновлення роботи ужгородського аеропорту з наступного року

Прогнози Москаля суперечать прогнозам міністра інфраструктури Омеляна, але є більш реальними

Якщо міністр інфраструктури Володимир Омелян прогнозував відновлення роботи аеропорту вже цього року, то голова Закарпатської ОДА сказав, що аеропорт відновить роботу з початком наступного року.

Москаль розповів, що в аеропорту нарешті встановили сучасну навігаційну апаратуру і її перевірила спеціальна комісія EASA. Зі слів Москаля, комісія залишилася задоволеною від того, що побачила. злітна смуга, навігаційна система, охоронна система відповідають міжнародним стандартам, тому комісія зробила позитивний висновок і дасть цей висновок словацькій стороні, яка і має прийняти рішення про дозвіл польотів над своєю територією для літаків, які вилітають або приземляються в аеропорт Ужгорода.

І все таки, якщо Омелян сказав, що перший відновлений політ літака Ужгород-Київ відбудеться вже цього року, то Москаль був більш реалістичний у своїх прогнозах і сказав, що цей політ буде лише в наступному році. Бо затвердження дозволу на польоти словацькою стороною повинно пройти в уряді, а потім подано на затвердження парламенту і це процедура доволі бюрократична і довготривала.

Нагадаємо також, що навіть попри відновлення польотів з Ужгорода, в планах уряду зробити головним аеропортом Закарпаття не Ужгород, а Мукачево. 

У нормальних країнах це не є справою уряду визначати, який аеропорт повинен бути головним, а який другорядним, бо все залежить від менеджменту аеропорту, але мова тут йде про нормальні країни. 

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com