image

Мотильчак: Після перейменування на Європейську центральна вулиця в Ракошині світлішою не стала

Депутат облради Михайло Мотильчак розповів про необхідність освітлення "дороги смерті" в селі Ракошино на Мукачівщині

За словами депутата Закарпатської обласної ради Михайла Мотильчака, проблема з освітленням вулиць в області ніяк не вирішується, а наслідком цього є збільшення ДТП на дорогах Закарпаття.

“Знову хочу звернути увагу на питання безпеки руху на ділянці траси Київ-Чоп у межах села Ракошино. Дуже добре, що депутати в свій час підтримали встановлення світлофорів у даному населеному пункті, але це не вирішило повністю проблему безпеки руху на цій ділянці дороги.

Нещодавно до мене звернулися жителі села Ракошино з проханням посприяти у виділенні коштів для освітлення центральної вулиці. У рамках декомунізації цю вулицю перейменували на Європейську, тож хотілося б, щоб вона була такою не тільки за назвою, але й за змістом. Ракошинська сільська рада готова прийняти участь у співфінансуванні, але все ж потрібна підтримка Закарпатської обласної ради.

Колеги по депутатському корпусу моє звернення підтримали, і будемо сподіватися, що ця робота буде проведена уже найближчим часом. До речі, хочу наголосити, що проблема відсутності освітлення вулиць актуальна для всіх населених пунктів області і, вважаю, що нам необхідно розробити спеціальну програму, аби знизити рівень небезпеки на дорогах Закарпаття”, - прокоментував Михайло Мотильчак.

Нагадаємо, що на центральній вулиці в Ракошині регулярно стаються ДТП і часто смертельні.

Читайте також: Чому вже 10 років не будують об'їзд "дороги смерті" в Ракошині.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com