image

Мукачівську владу звинувачують у закупці дорогої грузинської води Боржомі

Мукачівська міськрада закупила для своїх потреб мінеральну воду

Як свідчить документ, мінеральної води влада вирішила купити двох видів - закарпатську "Шаянську" і грузинську "Боржомі".

При цьому закарпатської води замовили менше, ніж грузинської: 168 пляшок і 288 відповідно. 

Але різниця цін просто вражаюча - лише 14 грн. за пляшку "Шаянської" і аж 56 грн за пляшку "Боржомі".

Для чого владі потрібно було стільки дорогої води - незрозуміло.

Знімок екрана 2023-02-10 о 15.50.20

У соцмережах мукачівці вже звернули увагу на таке дармотратство влади.

Жвавим є обговорення цієї теми в групі Мукачево SOS.

"І дійсно, у порівнянні з іншими цінами на міські послуги та тарифи, такі забаганки очільників нашого міста, виглядають якось не природно. Наприклад, за харчування дитини у садочку, її мама щодня має сплачувати 65 гривень.За куб води доволі сумнівної якості та сама мама щомісяця має сплачувати ще 60 гривень.Потім іще - 25 гривень у якості абонплати за користування тією ж водою.Ну, і на останок, але вже з власних і своїх чесно сплачених податків, та сама мама зі свого гаманця має сплатити на додачу ще й 56 гривень на пляшку мінеральної водички "BORJOMI" для тих, хто в поті чола працює в нашій ратуші... Я, звичайно, перепрошую, але як на мене, це свинство не лізе вже аж ні у яку капуру...", йдеться в дописі групи.

Як ми повідомляля,   Мукачівський Водоканал підняв тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав одноголосно.

Група депутатів Мукачівської міськради на позачерговій сесії винесли на розгляд питання про скасування цього рішення виконкому, яким більше ніж у два рази збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

У зверненні цих депутатів акцентувалася увага на тому, що попри складну економічну ситуацію люди не повинні страждати, а підвищення тарифів є додатковим фінансовим тягарем для більшості родин, що проживають на території громади.

Але  депутати з фракції Блоку мера Мукачева Андрія Балоги та їхні союзники від фракції партії Батьківщина не захотіли підтримати це рішення. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com