image

На Берегівщині вилучили з могили тіло загиблої поліцейської та проведуть ексгумацію (ВІДЕО)

Батьки переконані, що їх доньку вбили

Ми повідомляли, що родичі  загиблої в минулому році поліцейської, вимагають повторного розслідування.

Загибла Катерина Карнаухова була принциповим поліцейським і як могла боролася з наркомафією. Потім вона загинула, а у медичному заключенні значилося "аневризм судин".

Проведено три судово-медичні експертизи, які підтверджують, що жінка-правоохоронець померла внаслідок хвороби. Жодних насильницьких дій, які б спричинили її смерть, не виявлено, - стверджували в поліції.

Разом із тим у Києві проводилася додаткова судово-медична експертиза померлої і підтверджень насильницької смерті не було.

Батька Катерини є відомим ветераном АТО, він служив у батальйонах "Азов" та "Донбас". Саме він вимагав прискіпливого розслідування смерті доньки. 

Він казав, що першим приїхав до Катерини в лікарню, де після трьох днів у комі вона померла. Він розповідав:

— Донька була без спідньої білизни. Під оком синець, губа опухла, сережки зірвані, — каже чоловік. — Але поліцейські цього не зафіксували. Нікого не опитали, справу відкривати не збиралися. Її друг, який бачив Катю останньою, мав би бути першим підозрюваним. Та він уже виїхав в Угорщину.

І рівно через рік після смерті батькам Катерини таки вдалося домогтися ексгумації тіла доньки.

Тіло вилучили з могили і направили до моргу Берегівської райлікарні. Обстеження тіла проводитимуть незалежні експерти з Києва. Заключення буде через місяць.

Більше про це дивіться в сюжеті телеканала Сіріус.

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com