image

На Рахівщині після передачі храму від Московського патріархату до ПЦУ, віряни знайшли в середині список "заблудших" та бейсбольні бити

4 лютого, в селі Ділове Рахівського району релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці Православної церкви України згідно з рішенням суду нарешті отримала доступ до належних їй церковних споруд - храму та церковного будинку, що їх досі незаконно утримували представники Російської православної церкви в Україні (УПЦ Московського патріархату).

Державний виконавець здійснив опис майна для передачі його законному власнику. Того ж дня настоятель храму ієрей Іван Андращук відслужив разом з вірянами храму подячний молебень.

Під час молебню всі присутні дякували Богу за його милість і щедрість, а також просили, щоб в Україні припинилася неоголошена війна та запанував справедливий мир. По завершенні ієрей Іван Андращук звернувся до присутніх з вітальним словом, під час якого подякував усім, хто доклав своїх зусиль для виконання судового рішення.

Наступного дня після передачі храмового комплексу громаді ПЦУ, віряни, які прийшли прибрати в церкві, знайшли поряд з Хрестом Господнім дерев’яні бити, а на жертовнику - список "заблудших".

Православна громада в селі Ділове ще у січні-лютому 2019 року проголосувала за перехід від РПЦвУ до ПЦУ і зареєструвала свою нову громаду, але цього не сприйняв місцевий священник і менша частина тих, хто був проти переходу.

6-34

zakarpattya.net.ua

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com