image

На Свалявщині мисливці погрожують вівчарям і вбивають їхніх тварин

У Свалявському районі, в селі Неліпино, розвинувся конфлікт між мисливцями і місцевими жителями, які займаються вівчарством: люди, які полюють в цій місцевості, постріляли кіз і овець, щоб вівчарі їм «не заважали».

Про це Zaholovok.com.ua розповів житель села Неліпино Іван Данч. За його словами, мисливці не дають можливості працювати вівчарям, а останнім часом перейшли межу – стріляли по тваринах.

«Недавно, коли почався мисливський сезон, нам постріляли кіз. Я зразу викликав поліцію на місце. Було все зафіксовано. Але далі справа не рухається», – розповідає Іван Данч.

Чоловік займається вівчарством більше 16 років, використовував для випасання овець власні паї, а також землі, які надавав у користування Свалявський держлісгосп. Коли змінилося керівництво лісгоспу, за словами Івана Васильовича, ділянки сільськогосподарського призначення передали в користування мисливському господарству. Зараз, як стверджує чоловік, мисливці не дають нормально жити і працювати вівчарям в усій окрузі.

«Це такий розвиток вівчарства маємо? Що нам стріляють тварин?», – обурюється Іван Васильович.

За словами чоловіка мисливці стріляли по їхніх тваринах не один раз, поліція зафіксувала правопорушення, на місце також виїжджав ветеринар. Крім поліції, люди зверталися і до керівництва Закарпатської ОДА, проте ситуація залишається не вирішеною, справа не рухається: «Слідчий від мене просто трубку не бере», – каже Іван Данч.

Кримінальне провадження щодо випадку зі стріляниною по тваринах зареєстроване в ЄРДР ще 5 жовтня, ведеться досудове розслідування. Чоловік додає, що поки справа не рухається, мисливці й надалі погрожують вівчарям і не дають можливості спокійно працювати.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com