image

На Ужгородщині зловмисники зробили підпал, щоб відволікти увагу лісової охорони і здійснити крадіжку лісу

Як повідомили в ЗОУЛМГ, провокація сталася у лісфонді в Ужгородському районі

Неподалік села Глибоке стався підпал в лісі. Коли співробітники лісового господарства поїхали на місце пригоди, то в той самий час на іншій ділянці лісу почулися звуки від роботи сокир та пил. Лісова охорона негайно прибула на місце незаконної вирубки, однак зловмисники встигли втекти.

ррр

Лісівники переконані, що це була провокація і підпал в лісі влаштували спеціально для того, щоб відволікти увагу лісової охорони. На місці підпалу було знайдено і обгорілий папір, яким чинили підпал і, як на диво, це були якісь документи сільради.

WhatsApp Image 2018-11-12 at 23.46.04

Директор ДП «Ужгородське ЛГ» Василь Кий так прокоментував цю провокацію: «Працівники лісової охорони прийшли до висновку, що це був навмисний підпал. Виявлено три місця загоряння на значній відстані одне від одного. Знайдено залишки паперу, яким імовірно зловмисник підпалював сухе листя. На залишках паперу можна прочитати текст. Це документи однієї із сільських рад Ужгородського району. Відтак події, які відбулись на території лісового масиву Ужгородського лісгоспу варто розцінювати, як провокацію. Але нехай цим займаються правоохоронні органи».

До речі, місяць тому на цій ділянці лісфонду вже ловили чорних лісорубів:

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com