image

На Закарпатті черговий антиугорський акт вандалізму

Дуже схоже на примітивну провокацію

Хтось замалював угорські написи на вказівниках села Мужієво Берегівского району. Замальовували поспіхом. Вказівники не псували повністю, а власне зафарбовували лише угорські написи. Таке собі акцентування. Поліція починає розбиратися. 

p_367632_1_slidertop2

Для чого це робиться? Навряд, чи хтось вирішив комусь довести, що, мовляв, тут Україна і все повинно бути написане українською. Таку позицію достатньо висловлювати у соцмережах і таких людей є багато. А от зафарбовані вказівники вже є прецедентом для певного міжнародного скандалу. Інформацію про цей факт вандалізму швидко підхопили російські ЗМІ. Можна не сумніватися, що й офіційна Угорщина використає його у своїй цілях, щоб показати, як українці відносяться до національних меншин.

Ми тут в Закарпатті це все неодноразово пережили.

Ще у квітні 2015 року було щось подібне і тоді дісталося багатьом угорськомовним селам. 

Були й інші провокації зі стелами і тоді навіть знайшли замовників та виконавців. 

А чого варті вибухи в офісі КМКС.  І тут також знайшли замовників та виконавців. Тобто, працює потужна пропагандистська машина, яка має на меті посварити українців та угорців на Закарпатті і до  максимуму розхитати ситуацію. На щастя, більшість закарпатців це розуміють і не сваряться. Занадто багато часу ми живемо разом і наші стосунки добре переплетені, щоб зараз взяти і посваритися через провокаторів. 

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com