image

На Закарпатті реалізують проєкти зі зведення житла для працівників релокованих і місцевих компаній

Підтримка підприємств, створення сприятливих умов для їх функціонування та розвитку – основа економічного потенціалу Закарпаття, - повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. - Одним із прикладів ефективної співпраці бізнесу й влади в регіоні є спільний проєкт зведення житла для працівників релокованих і місцевих компаній. Така ініціатива дозволяє зберегти кваліфікованих спеціалістів та забезпечити безперебійний виробничий цикл.

За співфінансування будівництва з бюджетів громад, обласного бюджету, а також завдяки коштам підприємства є можливість розширювати штати працівників, збільшуючи при цьому обсяги виробництва та податкові надходження.

Такі проєкти зараз реалізовують у Перечинській і Тячівській ТГ. Вони унікальні для країни з погляду концепції. Їх географія буде системно розширюватися, розвʼязуючи питання пошуку кваліфікованих працівників.

На стадії розробки ініціативи ми заклали принцип будівництва комфортного житла для довгострокового проживання фахівців разом із сімʼями. Це дозволить розраховувати на збільшення кількості працівників та їх тривалу роботу на підприємствах.

Незабаром перші співробітники компаній отримають нове житло, а Закарпаття – черговий успішний кейс партнерської співпраці бізнесу й місцевої влади. Саме так будуються нові громади на справжніх європейських людиноорієнтованих засадах.

Дякую громадам за ініціативу та підприємцям за довіру й співпрацю.

photo_2023-06-07_22-04-31
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com