image

На Закарпатті розпочали розробку мережі вертолітних майданчиків у важкодоступних районах

Сьогодні працюємо в Києві, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. - Провів планову робочу зустріч із Міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком і профільним заступником, який, зокрема, опікується питаннями санітарної та поліцейської авіації.

На порядку денному – тема запуску повноцінної роботи авіапарку гелікоптерів на Закарпатті для ефективного проведення рятувальних, поліцейських операцій та вжиття екстрених заходів щодо охорони державного кордону, а також функціонування на території регіону європейського хабу з пожежогасіння та авіаційного забезпечення цивільного захисту в межах роботи Механізму цивільного захисту ЄС.

Із Міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком домовилися, що спільно з представниками Міністерства і громадами краю розпочинаємо роботу з розробки перспективної мережі злітно-посадкових майданчиків у важкодоступних районах області, а також у безпосередній близькості до опорних закладів охорони здоров'я, які першими надають екстрену медичну допомогу.

Водночас поліцейські та прикордонники визначать можливі місця розташування злітно-посадкових майданчиків для сил оперативного реагування.

Своєю чергою Міністерство поставить на чергування в регіоні поліцейський і рятувальний гелікоптери.

Це важливе рішення для Закарпаття, яке принципово змінить систему надання екстреної медичної допомоги та підвищить оперативність реагування служб у гірських і прикордонних районах.

Щиро дякую команді Міністерства та особисто Ігорю Клименку за підтримку й увагу до нашого краю.

Продовжуємо роботу над посиленням сектору безпеки та оперативності функціонування медицини катастроф у регіоні.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com