image

На Закарпатті затримали злодія в законі з Дніпра

Співробітники Служби безпеки України та Нацполіції в районі міста Хуст затримали 49-річного злодія у законі з Дніпра Сергія Олійника.

У певних колах Олійник відомий як “Умка” та соратник іншого дніпровського кримінального авторитета — Олександра Петровського на прізвисько “Нарік”. У ЗМІ також пишуть, що Олійник дружить з бізнесменом Ігорем Коломойським, повідомляє  zakarpattya24.com.

Одного разу правоохоронцям вже вдавалося піймати Олійника: тоді, у травні 2021 року, йому інкримінували встановлення злочинного впливу особою у статусі “злодія в законі”. Втім, Печерський суд відпустив його під нічний домашній арешт. Зазначимо, що це був один із перших випадків застосування нової статті так званого “антиворівського” закону.

За даними Нацполіції, “Умка” здобув свої “звання” від топпредставників російського кримінального світу. Він вважався одними із найвпливовіших “злодіїв в законі” в Україні та разом з “колегою” “Лашею Сваном” контролювали криміналітет одразу в Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій та деяких областях на заході України.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com