image

На черзі ремонтів в Ужгороді - вулиця 8 Березня і проспект

В Ужгороді продовжуються ремонти вулиць, каналізації, фасадів.

У цьому громаду міста запевнив під час брифінгу мер Віктор Погорєлов. Вчора він зустрічався з мешканцями вулиці Лавріщева, які задоволені ремонтом будинку. 

Сьогодні в Ужгороді завершуються роботи на вулиці Грушевського, Бестужева. Починається робота на проспекті та інших внутрішньоквартальних територіях. 

Цього року є можливість зробити те, що не робилося десятками років завдяки акцизному збору. На днях завершують асфальтування вулиці Горянської, яка веде до ротонди і дачного масиву. На черзі - 8 Березня, вулиця Богомольця, проспект Свободи.

Навколишнім селам Ужгорода запропонували об'єднатися з містом, але вони відмовилися, бо вважають, що самодостатні. Погорєлов вважає, що до цього питання ще прийдуть громадяни, бо це для них об'єднання з Ужгородом - хороша можливість отримувати ресурси та зміни у забезпеченні населення медичними, освітніми послугами. 

Також мер повідомив, що міські заклади освіти перевірятимуть на харчування. Для цього створили групу, яка наразі здійснюватиме вибіркову перевірку. Готується питання про надання коштів на харчування дітей - біля 700 тисяч. 

Щодо води в Ужгороді, то будуть усувати технічні недоліки, а вода має бути цілодобовою. 

 

ProZak.info

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com