image

Начальницю закарпатського Держгеокадастру підозрюють у службовому підробленні з тяжкими наслідками для держави

Правоохоронці повідомили про підозру в скоєнні службових злочинів начальницю Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області Світлану Мельничук (на фото нижче). Посадова особа підозрюється в зловживанні владою та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки для держави. Зокрема розслідується незаконне відчуження земельних ділянок на Мукачівщині.

697

Слідством встановлено, що в лютому 2018 року обласне управління Держгеокадастру в особі її керівника видало завідомо протиправний наказ. На торги було виставлено державну землю, а конкретно 14 земельних ділянок загальною площею 560 га. Земля розташована на території Бобовищенської сільради (Мукачівщина).

Цим самим посадовці Держгеокадастру незаконно позбавили права постійного користування даними земельними ділянками ДП «Агропромислово-торгове підприємство «Бобовище», яке володіло ними на підставі державного акту на право постійного користування.

Начальниця Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області, достовірно знаючи про те, що ДП «Бобовище» включено до переліку підприємств, які не підлягають приватизації, а дані земельні ділянки даним підприємством використовуються, підписала та видала завідомо незаконний наказ, що в подальшому призвело до відчуження від держави 14 земельних ділянок.

У подальшому землі ДП «Бобовище» взяло в оренду приватне товариство терміном на 7 років з правом пролонгації договору оренди.

Своїми діями очільниця Держгеокадастру в Закарпатській області грубо порушила вимоги Земельного кодексу України та Закону України, з метою отримання неправомірної вигоди.

Розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст.364 ККУ (Зловживання владою) та за ч.2 ст.366 ККУ (Складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки). Фігурантці справи загрожує позбавлення волі на строк до 8 років, - повідомляє прес-служба поліції.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com