image

Начальник управління освіти і спорту Виноградівщини вже понад два місяці прогулює роботу

Один х фігурантів хабарної справи на Виноградівщині, начальник управління освіти та спорту Виноградівської РДА, Юрій Свищо вже 71 день не з'являється на роботі

Про це йдеться у повідомленні Виноградівської РДА.

"Варто зауважити, що в жодній із публікацій «кишенькових» ЗМІ та громадських активістів не зазначається відсутність на робочому місці протягом 71 дня діючого керівника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Юрія Свища. При цьому, окрім одного повідомлення про тимчасову втрату працездатності, здійсненого ще в серпні, жодного пояснення про причини відсутності на роботі протягом такого довгого часу Юрій Свищо кадровій службі райдержадміністрації не надав", - йдеться на офіційному сайті РДА.

Свищо пов'язаний із   затриманням голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка на хабарі 8 тисяч гривень.

Голова ОДА Геннадій Москаль переконаний, що Русанюка підставив саме голова управління освіти району Юрій Свищо.   Москаль навіть зробив подання на порушення кримінальної справи проти Свища.  Більше того, Москаль впевнений, що   гроші, які Свищо мав підкинути у вигляді хабара Русанюку, мають кримінальне походження і їх співробітники управління захисту економіки отримали від "дахування" грального бізнесу.

У відповідь на ці звинувачення  УЗЕ поширило записи, на яких серед іншого є і телефонна вказівка Москаля покарати начальника відділу освіти району Свища.

У свою чергу,  Геннадій Москаль звернувся до Генпрокуратури, щоб та встановила походження грошей, які співробітники УЗЕ давали для "хабара" Русанюку.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com