image

Нардеп Пацкан просить Міністра оборони нагородити закарпатців, які рік тому вкрали у сепаратистів танк

Народний депутат Верховної Ради від Закарпаття Валерій Пацкан просить міністра оборони Полторака нагородити бійців 128-ї бригади, які рівно рік тому з-під носа сепаратистів украли їхній танк.

Про це Пацкан написав у соцмережах.

"Повністю підтримую ініціативу закарпатських активістів та волонтерів щодо відзначення та нагородження бійців Закарпатської 128-ї бригади, які рік тому, під час страшних боїв за Дебальцево, захопили російський танк Т-72.
Як пам’ятаєте, тоді бійці 128 ОГПБ на чолі із заступником командира 1-го артдивізіона старшим лейтенантом Тарасом Пономаренком захопили у сепаратистів російський танк, який більше тижня обстрілював позиції сил АТО, та переправили його на свої позиції.
Ця героїчна історія широко висвітлювалася в засобах масової інформації і викликала гордість за дії наших захисників. Військове керівництво також високо оцінило вчинок наших військових і пообіцяло гідно нагородити їх.
На жаль, з невідомих причин, бійці досі не були відзначені.
В зв’язку з цим до мене, як народного депутата України, звернулися небайдужі закарпатці з проханням нагадати міністру оборони України про вчинок наших солдат.
Зроблено! Відправив міністру оборони пану Степану Полтораку звернення з проханням поклопотати про нагородження бійців Тараса Пономаренка, Сергія Ганоча, Андрія Калинеченка, Сергія Хорошовського, Володимира Возняка, Романа Міоровського, Сергія Косаківського відзнаками, підвищенням звань тощо.
Обов’язково повідомлю про відповідь міністра. Переконаний, що разом ми доб’ємося справедливого відзначення наших бійців", -- написав Пацкан.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com