image

Нетверезий водій намагався відкупитися хабарем у 1000 грн

В Ужгороді задокументовано факт дачі хабара поліцейському.

3 січня на вулиці Ужанській патрульні намагалися зупинити автомобіль "Сеат" іноземноі реестрації. Причина зупинки - не ввімкнене ближнє світло. Водій проігнорував вимогу правоохоронців і продовжив рух.

Наздогнали легковик вже на вулиці Підградській. За кермом перебував нетверезий 42-річний місцевий житель (на фото знизу). Від проходження медосвідування чоловік відмовився, запропонувавши поліцейським 1000 грн за уникнення відповідальності, повідомляє прес-служба поліції.

81204686_1039751579695709_1571302025621143552_o

Нагадаємо, що з нового року набрав чинності закон про застосування кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому стані.

Подібне правопорушення карається штрафом від 1 до 2 тис. неоподатковуваних мінімумів (17-32 тис. грн) і позбавлення права керувати транспортним засобом на строк до 3 років. У разі повторного правопорушення штраф складе до 51 тис. грн з позбавленням права керувати транспортним засобом від 2 до 3 років.

Причини через які водії будуть покарані вищезазначеними штрафами (ст. 286-1 КК):

 • керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;
 • передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів;
 • відмова водія від проходження медичного огляду на стан сп'яніння або щодо вживання таких лікарських препаратів;
 • вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного освідування з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого медичного освідування.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com