image

Охоронцям заборонять носити вогнепальну зброю

"Вогнепальна зброя в громадських місцях дозволена до носіння ТІЛЬКИ для співробітників ДЕРЖАВНИХ силових структур.
Ніяка з охоронних приватних структур за законами України не має право на вогнепальну зброю".

Про це написав Міністр внутрішніх справ України Арсен Авков на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:

"НА ВУЛИЦЯХ НЕ БУДЕ ЦИВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ ЗІ ЗБРОЄЮ!
МВС заявляє про посилення режиму контролю до законних власників мисливської вогнепальної зброї.
Попереджаю охоронні фірми - встановлення факту з'єднання ліцензованих охоронних функцій з використанням зброї приватних осіб, зареєстрованого, як охотнечее - буде припинятися як незаконна дія. Такі охоронні фірми і приватні особи будуть покарані - відкликанням ліцензії на охоронну діяльність для фірм; відкликанням дозволу на мисливську зброю та конфіскацією зброї у приватної особи - власника.

На вулицях міст не будуть бродити особисті охоронні групи бізнесменів і політиків - з вогнепальною зброєю. Це стосується всіх і квазі - "патріотів" і реальних патріотів, і великих бізнесменів і олігархів. І - персонально - Коломойського, Пінчука, Ахметова, Єремєєва, Суркіса, Григоришина та інших .. Хочете мати охорону вашого бізнесу з вогнепальною зброєю? - Жорстко за законом - залучайте міліцейську Державну службу охорони. Інше - буде припинено.
Даю всім охоронним компаніям 24 години - звільниться від подвійних-потрійних трактувань - привести свою діяльність у безукарізненную канву, відповідно до букви закону. Посилання на тривожне воєнний час буде не виправдовувати порушення - а обтяжувати їх".

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com