image

Орендарю в парку Перемоги відмовлять в оренді

Міський голова Ужгорода запевняє, що він почув громаду з приводу збереження зеленої зони у парку "Перемога ("Кірпічка")". 

"Я за зелену зону. Роблю все, щоб корегувати це питання", - пояснює Погорєлов і додає, що як мер, він змушений винести це питання на голосування. 

Сьогодні в Ужгороді не вирішуються земельні питання, бо нема затвердженого генерального плану реконструкції. Частина громади звернулася до апеляційного суду, що не дозволяє довести це рішення до кінця. 

"Я не знаю, чому нема порозуміння, хоча кілька разів просив вирішувати питання позитивно. Але виникло питання парку Перемоги, якого при комуністах не було. При радянській владі поставили камінь, що там буде парк Перемоги", - прокоментував мер і запевнив, що наразі готують рішення по відмові в оренді підприємства, і будуть наполягати, щоб земля залишилася в користуванні міста. 

Під час наступної сесії розглянуть питання надання земельних ділянок тим, хто не отримав їх протягом 15 років, а також учасникам АТО. Якщо коригування плану не буде - буде примітка, що рішення вступає в дію після корегування генплану.

Однак, крім хоспісу, на території парку заплановано будівництво 9-поверхівки, запевняють ужгородці, присутні на брифінгу. Мер вдав, що не знав цього, тому люди пообіцяли показати йому на вже відкорегованому проекті. 

Під час брифінгу Погорєлов повідомив, що владика Кирил звернувся збудувати автокефальну церкву на місці, де він встановив хрест. Однак мер каже, що він за зелену зону. Крім того, звернувся владика Варсинофій, який теж просить про землю для церкви. Подібні прохання церковних діячів почастішали у зв'язку з припиненням дії мораторію, і сьогодні ці питання постали гостро. 

Нагадаємо, що активісти неодноразово проводили акції про збереження парку, зокрема, збиралися під міськрадою, а нещодавно вирішили ще й колективно писати листи меру, аби він почув про цю проблему. 

 

ProZak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com