image

Озброєні бойовики, яких затримала поліція, їхали брати під контроль Закарпаття

У правоохоронців мало аргументів, щоб тримати під вартою затриманих бойовиків 

Як ми повідомляли, на опорному пункті поліції в Нижніх Воротах  спецпризначенці затримали озброєних чоловіків, які їхали з боку Львівської області на Закарпаття.

Попередньо повідомлялося, що саме ці озброєні люди могли бути причетними до  стрілянини в Мукачеві. 

Насправді, затримані їхали не із Закарпаття, а на Закарпаття, тобто, їхню причетність правоохоронці довести не зможуть.

У Нацполіції повідомляють, що всього було затримано 7 чоловік, у яких знайшли зброю і що вони їхали "взяти під контроль" Закарпаття. Це також не доводиться. 

Тому більш менш суттєвим аргументом буде лише те, якщо зброя, яку знайшли у бойовиків, була не зареєстрованою. 

Правоохоронці це прекрасно розуміють, тому найбільш реальним аргументом для затримання було звинувачення водіїв автомобілів, які ніби то не бажали виконувати вимогу поліції зупинитися і навіть мали намір здійснити наїзд на поліцейських автомобілями. І лише якщо це буде доведено в суді документально, шляхом відео підтвердження, тоді водіїв можна тримати під слідством два місяці і вибити за цей час якусь інформацію. 

Ну і інформація поліції про те, що бойовики їхали на Закарпаття брати під контроль регіон має бути якось розшифрована. Тобто, ці бойовики повинні були примирити дві ворогуючі сторони у Мукачеві, чи це мала бути третя сила?

Адже наразі у Мукачеві йде жорстке протистояння за сфери впливу між двома угрупуваннями - Артура Пашкуляка (якого власне поранили під час перестрілки) та Євгена Дробітко. Кого їхали захищати бойовики?

Звичайно, що силовики діяли правильно, коли зупиняли бойовиків у Нижніх Воротах, бо було зрозуміло, що хлопці їдуть проливати кров, але тепер дуже важливо знайти аргументи, як затриманих потримати під контролем і вибити з них інформацію, якої б було достатньо для того, щоб надовго нейтралізувати банду. 

Василь Коваль для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com