image

Побиття поліцейського циганами на Закарпатті: Чи буде адекватна реакція (ВІДЕО)

Дикий випадок у Великому Березному повинен нарешті викликати резонанс і відповідне покарання

Соцмережі вибухнули новиною про побиття групою циган двох поліцейських. МИ не будемо давати оцінку тому, що сталося, а лише підсумуємо загальну думку користувачів соцмереж. Якщо коротко, то про насилля циган говориться дуже багато. Майже щодня в кримінальній хроніці є повідомлення про те, що цигани когось побити, або когось пограбували, але немає жодного повідомлення про те, як з цим боротися.

Побиття поліцейських повинно нарешті дати поштовх для адекватного покарання. Це сигнал владі та правоохоронцям. Якщо такі дії агресії з боку циган не отримають адекватного покарання, то вже через дуже короткий час криміналізовані банди циган будуть тримати в страху все населення Закарпаття, а на туризмі можна ставити хрест, - розмірковують у соцмережах. 

"При чехах чи мадярах, один поліцай з пендриком наводив жах на цілий циганський табір, а зараз цигани спокійно серед дня нападають не просто на звичайних людей, а на поліцейських. Барони мають для них залізний захист - варто лише зауважити про агресивність циган, як ті відразу будуть говорити про дискримінацію, яка може мати наслідки від євроструктур. І всі бояться", - йдеться в одному з коментарів у "Фейсбук".

"Зараз завданням влади та правоохоронців є влаштувати показове адекватне покарання для хуліганів з висвітленням ведення слідства та судового вироку, а правоохоронці повинні частіше навідуватися в циганські табори і вони б там багато чого цікавого знайшли. Не тільки чиїсь крадені велосипеди, але й цілі нарколабораторії. Але правоохоронцям та владі краще засунути голову у пісок і не дражнити представників правозахисних організацій", - пишуть користувачі соцмереж.

"У всіх країнах намагання адаптувати циган у суспільство зазнало краху, а наші телепні від влади вдають з себе гуманістів, аж поки комусь із дітей високопосталеного чиновника циганва ноги не переламає. Тоді вони зарухаються", - йдеться в одному з коментарів.

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com