image

Поліція Ужгорода: Під час місячника безпеки руху аварій стало... більше

Сьогодні в приміщенні Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева відбувся брифінг, на якому підбили підсумки роботи в рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху.

Патрульні навели основні статистичні дані по території обслуговування та заходи, що проводились упродовж місячника.

Зокрема зазначили, що під час місячника безпеки дорожнього руху на території обслуговування сталися 123 ДТП, із яких 24 ДТП з потерпілими.

З метою виявлення та попередження порушень ПДР провели 25 профілактичних відпрацювань, з яких 20 відпрацювання з оперативниками, 4 – з особовим складом  восьми  рот УПП та 1 відпрацювання спільно з працівниками ГУНП у Закарпатській області. У взаємодії з представниками територіальних підрозділів Укртрансбезпеки організували та провели 30 спільних відпрацювань, виявивши велику кількість порушень та здійснили 11 патрулювань спільно з громадськими активістами та представниками ЗМІ.

Інспектори УПП в Ужгороді та Мукачеві під час місячника безпеки дорожнього руху виявили 2321порушення правил дорожнього руху та зафіксували 187 випадків керування у нетверезому стані.

Поліцейські також оприлюднили інфографіку, яка показує, що під час місячника з безпеки руху, аварій з потерпілими стало ще більше.

Безумовно, що після ліквідації традиційного корупційного ДАІ аварійність значно зросла. Нова поліція Ужгорода не оприлюднює факти про фіксацію перевищення швидкості. Фактично така фіксація не ведеться, тому водії часто значно перевищують швидкість і скоюють ДТП.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com