Понад 3,5 мільйонів гривень заробив УжНУ на контрактниках

Ректор УжНУ Володимир Смоланка прозвітував за рік роботи вишу.

Він зачитав звіт під час спільного засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради ДВНЗ «Ужгородський національний університет», яке відбулося 29 січня. 
Станом на сьогодні у виші здобувають освіту 13 552 особи. У 2014-му зараховано понад 5 тисяч студентів, із них 69 іноземців, в основному медиків. УжНУ зміцнив своє фінансове становище на мільйон 387 тисяч гривень за рахунок першокурсників-контрактників. Загалом за минулий рік було укладено контрактів на 3 мільйони 54 тисячі 73 гривні що на 27 % більше, ніж торік. Кошти надійшли в основному завдяки студентам-інознмцям, яких цього року понад 350. Більшість із них перевелися зі східних областей, сьогодні вчаться на медичному факультеті і за національностями - індійці та африканці. 
Контингент заочників цього року зменшився, але це є наслідком загальної тенденції в усіх вишах – популярність заочної освіти в Україні зменшується, вважає ректор Володимир Смоланка. 
У виші цього року ліцензовано 4 нові спеціальності. Серед успішних новацій, які вдалося реалізувати цього року - розроблення мобільного додатку для доступу до університетського сайту, впровадження системи електронного навчання, електронний репозитарій публікацій, здобуття УжНУ гран-прі на Міжнародній виставці «Освіта і кар’єра». Сьогодні сайт УжНУ є одним із найбільш відвідуваних серед вишів України. 
16 міжнародних договорів виш підписав цього року. Жодної копійки з бюджету не було витрачено на відрядження, зазначив ректор. Поїздки фінансувалися частково за рахунок приймаючої сторони, а частково – за особисті кошти, зазначив ректор під час спільного засідання конференції трудового колективу і вченої ради. 
Звіт ректора визнали задовільним.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com