image

Понад 5 тисяч закарпатських учнів взяли участь в інтернет-олімпіаді

Освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України.

Закарпаття продемонструвало високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися близько 5 тисяч учнів регіону.

У Закарпатській області найвищих результатів у конкурсі досягли учениці та учні з іменами Вікторія та Іван, а по Україні «найрозумнішими» є учні з іменами Дем’ян та Євангеліна, повідомили в проекті. 

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» ( naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019. Закарпатські учні виявилися найобізнанішими у предметі «Я досліджую світ», трохи поступаються місцями предмети початкової школи та трудове навчання, а найулюбленіший предмет серед закарпатських школярів – інформатика. 

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Закарпаття: 

 1. Школа №19 м. Ужгород
 2. Заломська ЗОШ Хустського району
 3. УЗОШ І-ІІІ ступ. №6 ім. В.С.Гренджі-Донського
 4. Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 5. Лопухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. 

  Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок». 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com