image

Правоохоронці вирішили покарати закарпатського митника, який пропустив до Угорщини 900 кг бурштину

Прокуратура та СБУ вирішили покарати винних в тому, що кордон безперешкодно проїхав мікроавтобус із майже тонною бурштину

Ця пригода сталася ще 12 січня. Угорські прикордонники зупинили мікроавтобус "Мерседес Спринтер", у якому в підшивці знайшли майже 900 кілограмів бурштину. До контрабанди був причетним колишній закарпатський поліцейський.

Зрозуміло, що в угорських прикордонників виникло питання, яким чином цей контрабандний вантаж проїхав повз українських прикордонників та митників. Саме це питання зараз вивчає і Закарпатська прокуратура та СБУ. Вже повідомлено про підозру старшому державному інспектору відділу митного оформлення митного посту "Косино". Саме на нього падає тінь. Його звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Це корупційне правопорушення. 

Варто нагадати, що 1 грам бурштину на чорному ринку Європи коштує в середньому 10 євро. Тобто, закарпатець перевіз бурштину на мільйон євро. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com