image

Православна громада хотіла самовільно встановити хрест на в'їзді в місто Перечин. Мер обурюється

Своє обурення мер Перечина Іван Погоріляк висловив у зверненні до владики Феодора

"Преосвященніший Владико Феодор! Вчора в м. Перечин представники Вашої конфесії намагалися встановити Хрест біля знаку "Перечин", який знаходиться на вїзді в наше місто з боку м. Ужгород. При цьому, як мені повідомили люди котрі хотіли встановити Хрест, цим процесом чомусь керував не благочинний району, а священик з с. Дубриничі, який не має жодного відношення до Перечина.

Перечинці ніколи не були і не будуть проти встановлення хрестів, капличок тощо. Але встановлення не на своїй земельній ділянці будь яких елементів містобудування вимагають погодження із місцевими радами. Тому звертаюся до Вас втрутитися у цю ситуації та спонукати священнослужителів Вашої релігійної громади дотримуватися загальноприйнятих правил містобудування і звернутися до виконкому міськради за погодженням місця встановлення Хреста. Крім цього, з метою недопущення у нашому місті конфліктних ситуацій між релігійними конфесіями, вважаю за доцільне провести певні обговорення та консультації з громадою міста щодо цього питання", - написав Іван Погоріляк.

Згодом у соцмережах мер Перечина повідомив, що отримав порозуміння від керівників православної церкви і питання встановлення хреста буде обговорюватися.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com