image

Приміські автобуси змусять відправлятися лише з автостанцій Ужгорода

Виконком Ужгородської міськради звернувся до перевізників, які обслуговують приміські автобусні маршрути «Ужгород–Баранинці», «Ужгород–Розівка», «Ужгород–Оноківці» та використовують міські автобусні зупинки для відстою автобусів, посадки та висадки пасажирів – з проханням привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства та рішень виконкому.

Статтею 32 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено, що відправлення чи прибуття автобусів приміських, міжміських та міжнародних автобусних маршрутів загального користування здійснюється тільки з автостанцій. Місця зупинки цих автобусів також визначено рішенням виконкому.

Незважаючи на все це автобуси, що обслуговують ці маршрути, самовільно зупиняються на автобусних зупинках міста та влаштовують відстій, зокрема біля площі Шандора Петефі.

Це, зокрема, надзвичайно ускладнює перевезення пасажирів комунальним транспортом – автобусами «Електрон», довжина яких 12 метрів – на міських автобусних маршрутах, здійснення безпечної посадки та висадки на автобусних зупинках. Функціонування таких «стихійних» автостанцій негативно впливає на безпеку дорожнього руху та туристичний імідж міста, повідомляє пресслужба міськради.

Перевізникам рекомендовано не пізніше 1 січня 2022 року привести рух на приміських маршрутах у відповідність до вимог чинного законодавства та рішення виконкому.

У соцмережі дане рішення викликало обговорення серед користувачів. 

Sasha Rabshun: А вічно припарковані машини на тій же Петефі чи Корятовича автобусам не заважають? Перед 9-ю школою вічна незаконна парковка, яка заважає Електронам. На Корятовича, де мають зупинятися автобуси – половина завжди запаркована. Їх не хочете заставити забратися?

Серый Свадеба: Доробіть то Петефі і всім місця вистачить.

Анастасія Настя: Паркування автобусів негативно впливає на імідж міста, а брудні вулиці, ями та інше - ні.

Svitlana Ivanivna: Поки маршрути відносилися до міста, вони не заважали нікому.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com