image

Про необхідність ремонту доріг на Закарпатті говорилося на державному рівні

Через Закарпаття наразі безперервно йдуть гуманітарні та військові вантажі.

Потоки вантажівок - це велике навантаження на наші дороги.

Закарпаття наразі перебуває в глибокуму тилу і тут доволі безпечна зона. Щоб вантажівки проходили швидше і щоб місцеве населення не страждало від зіпсованих доріг, потрібно провести масштабну реконструкцію доріг.

Саме це було лейтмотивом розмови голови Закарпатської ОВА Віктора Микити з Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим і головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафою Найємом.

"Розширення виробництва в нашому регіоні та збільшення трафіку вантажних перевезень високої тоннажності значно пошкодили дорожні артерії. Це стосується як мережі державних доріг, так і місцевих. Коштів у бюджетах тергромад не вистачає, щоб вчасно та в необхідному обсязі виконати поточний ремонт.

Тож питання відновлення та розвитку дорожньої інфраструктури висуваємо на державний рівень, щоб консолідувати зусилля і знайти оптимальні шляхи співпраці в цьому напрямку. Міністерство знає про ситуацію, яка склалася, й погодилося сприяти у вирішенні нагальних проблем.

Важливо, щоб нові та чинні підприємства мали хорошу логістику, від цього залежить наповнення державного бюджету, з якого фінансуються видатки на оборону. Водночас громади не повинні страждати від руйнування доріг великогабаритною вантажною технікою.Дякую Олександру Кубракову та Мустафі Найєму за підтримку.

Вирішення цього питання стимулює економічний ріст Закарпаття і є важливим елементом розвитку громад та територій", - написав на своїй сторінці у Фейсбук керівник Закарпаття Віктор Микита.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com