image

Прокуратура погодила підозру керівнику Берегівського управління Держгеокадастру через земельну аферу

Прокуратура оголосила підозру колишній керівниці Берегівського управління Держгеокадастру, яка через службову недбалість допустила передачу державних земель у приватну власність

Прокуратура підозрює, що ця особа погодила 13 проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд на території Берегівського району. При цьому вона не здійснила необхідну перевірку документації із землеустрою для визначення, чи не накладаються згадані території на землі наукової установи.

Це призвело до відчуження земель загальною площею 1,0283 га. Вони ж, згідно з висновками експертів, частково перетиналися із землями Національної академії аграрних наук.

Прокуратура вважає, що чиновниця через службову недбалість завдала державі збитків на 1,5 млн. грн.  

У березні цього року ми повідомляли про те, що саме землі цієї академії були вилучені не без сприяння колишнього керівника Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Ануш Балян. 

Однак згодом станція занепала. А Ануш Балян з 2013 року вже стала віце-президентом Національної академії аграрних наук. 

Нинішня в.о. керівника станції звернулася до Держгеокадастру в Закарпатській області вилучити деякі земельні ділянки і на це вилучення дає дозвіл Національна академія аграрних наук, як правонаступник дослідної станції. 

 

Якщо прокуратура займається саме цими землями, то цілком очевидно, що керівниця районного управління Держгеокадастру у цьому випадку є лише "цапом відбувайлом".

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com