image

Прокурор Закарпаття перекинув проблему з пересічниками на мера Ужгорода

Прокурор Закарпаття Володимир Гаврилюк попередив, що акція пересічників блокування держкордонів є незаконною і перекинув відповідальність на мера Ужгорода

Прокурор повідомив, що люди в Україні є вільними мають купу прав і свобод, однак їхні дії не повинні перешкоджати правам і свободам інших людей.

На думку прокурора області, проведення анонсованого безстрокового заходу в межах прикордонної смуги може створити реальну небезпеку заворушень чи злочинів, загрозу конституційним правам і свободам інших людей, негативно вплинути на міжнародний імідж держави.

У зв’язку з цим, Володимир Гаврилюк звернувся до Ужгородського міського голови Богдана Андріїва з листом, де звернув увагу на вказані обставини, висловив занепокоєння можливим настанням негативних наслідків таких дій та запропонував йому вжити вичерпних заходів щодо попередження можливих протиправних проявів та порушення прав громадян, шляхом вирішення питання про звернення із позовною заявою до окружного адміністративного суду.

Тобто, єдиним способом унеможливити акцію з блокування кордону пересічниками прокурор бачить виключно через звернення до суду. 

Як ми повідомляли, власники автомобілів із закордонною реєстрацією мають намір 12 листопада перекривати автошляхи та блокувати КПП на держкордонах в Закарпатті, щоб влада звернула увагу на пересічників.

Сьогодні на прес-конференції пересічники оголосили, що у їхній акції немає організаторів, а вони будуть лише учасниками.

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com