image

Репліка про фанатів: герої чи відморозки

Наш читач Федір Мандзич надіслав для нас репліку після того, як фанати зі Львова "спалили" Ужгород

"Сьогодні багато хто обурювався діями футбольних фанатів зі Львова, які спаскудили Ужгород написами на стінах історичних будівель,зірваними замками з перил пішохідного мосту, перевернутими смітниками, поламаними лавицями та спаленими кріслами на стадіоні. Ужгородці обурювалися і нарікали на дії міліції, яка чомусь не вгамовувала розбишак. Фанатів Львова після цих дій називали "скотами", "виродками", "галицьким бидлом" та іншими словами.

Але хочу нагадати нашим землякам-ужгородцям, що це саме ці хлопці були на передовій Майдану. Це вони закидали міліціонерів коктейлями Молотова, вони формувалися в сотні і обороняли барикади Майдану, це вони виганяли стару владу. Тоді вони були героями. І це при тому, що і тоді вони приходили в Ужгород, трощили наше місто і палили трибуни.

То хто вони? Хулігани, чи герої?  Чи повинне суспільство змиритися з тим, що сотні агресивних юнаків під співанки-гімни своїх клубів можуть дозволяти собі що завгодно і міліція буде лише інертно споглядати на цей шабаш?

Моя думка однозначна: закон один для всіх. Цього і хотів Майдан. Розбив, спалив, нашкодив -- відповідай! Міліції немає виправдання, міліціонери повинні були діяти рішуче. Але я впевнений в тому, що з цим "галицьким бидлом", як дехто назвав фанатів "Карпат" просто нема кому було боротися. Бо наших міліціонерів досі відправляють в зону АТО на охорону порядку. А в той час скоти із-за перевалу дозволяють собі руйнувати наше місто.

Така правда. З повагою, Федір Мандзич"

Нагадаємо, що сьогодні в Ужгороді ужгородська "Говерла" програла львівським "Карпатам" у матчі чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com