image

Ще одні словаки думають взяти аеропорт "Ужгород" в концесію

Відбулася перша зустріч голови Закарпатської ОДА з представниками словацької компанії Vedecko-vyskumna, A.C, які придивляються на ужгородський аеропорт

Словаків привід до Геннадія Москаля колишній народний депутат від Партії регіонів Сергій Мошак. Це серйозний бізнесмен (власник рекреаційного комплексу "Воєводино"), який має купу корисних контактів.

Геннадій Москаль розповів словакам, що аеропорт не працює, бо потребує європейського сертифікату і 100 млн. на реконструкцію навігаційних приладів.  Влада області вже зрозуміла, що реанімація аеропорту це справа довготривала, але відновити роботу аеропорту потрібно. Москаль не проти того, щоб словаки взяли аеропорт в концесію і буде лобіювати щонайшвидше вирішення всіх дозвільних процедур. Є одна важлива умова - відновити пасажирський рейс з Ужгорода до Києва. 

Представники логістичної компанії Vedecko-vyskumna, A.C повідомили, що для початку вивчать потужності та технічні можливості аеропорту і готові це зробити за власний рахунок. Вони готові відновити і рейс на Київ, а також рейс на Братиславу, а потім і на Будапешт, Прагу, Відень і навіть на курорти Туреччини.

До речі, аеропортом раніше цікавилися інші словаки - представники аеропорту "Кошице", які планували зробити в Ужгороді аеропорт-сателіт. Такі ж плани висловлювали і керівники угорського аеропорту "Дебрецен". Не проти була взяти в оренду ужгородський аеропорт і відома лоу-кост компанія WIZZ-Air. Цікавилися аеропортом в Ужгороді і турки, які також хотіли відкрити рейси до Анталії.

Але, на жаль, справа по реанімації аеропорту не рухалася. Москаль вже навіть скаржився на Украерорух за бездіяльність і готовий був віддати аеропорт будь кому, хто відновить рейс на Київ. 

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com