image

Скандал з міжнародними перевізниками: Закарпатавтотранс обурився обласною Укртрансбезпекою

Закарпатавтотранс обурюється тим, що Укртрансбезпека санкціонує нелегальні міжнародні перевезення

Це доволі дивний конфлікт. Закарпатавтотранс має у власності автовокзали області і також час від часу рекламує свої нові автобусні рейси. І ось скандал. Закарпатавтотранс звинувачує структуру регіональне представництво Укртрансбезпеки в тому, що ця не реагує, а значить лобіює, нелегальні міжнародні перевезення. Мова йде про широко розрекламований автобусний рейс з Ужгорода до словацького міста Кошице, який нещодавно розширили. 

При цьому свій викривальний матеріал Закарпатавтотранс почав з нещодавньої хабарницької пригоди зі співробітником Укратрансбезпеки, якого керівник структури намагається виправдати. 

Закарпатавтотранс зібрав купу доказів того, що розрекламовані рейси до Кошице здійснюються незаконно, бо у перевізника немає відповідних дозволів.

Чому Закарпатавтотранс вирішив піти на конфлікт з Укртрансбезпекою? Політичних мотивів тут немає. Слободянюк, який очолює регіональну Укртрансбезпеку, є провладною маріонеткою при будь якій владі. Що стосується Закарпатавтотрансу, то тут значну долю має дружина мера Ужгорода Богдана Андріїва. Чи є це законних конфлікт між політичними партнерами від "Відродження", до якого входить Андріїв і головою ОДА Геннадієм Москалем? Навряд.

Скоріше за все, тут звичайний бізнес-конфлікт. Закарпатавтотранс також є перевізником і тут мова йде про конкуренцію. Тим більше, що після прийняття безвізового режиму в Євросоюз для України, бажаючих скористатися автобусними рейсами для поїздки в Словаччину значно зросли. 

Василь Король для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com