
Спецоперація в Закарпатті: Ловлять не лише контрабандистів та наркодилерів, але й чиновників
У ході спецоперації на Закарпатті затримано вже десятки чоловік, серед яких і колишній співробітник Держгеокадастру
Масштабна спецоперація в Закарпатті триває. Як нам повідомили в прокуратурі області, уже проведено понад сто обшуків і затримано понад 20 чоловік. Встановлено блок-пости на деяких автодорогах і йде щільна перевірка автотранспорту.
Особлива увага прикута до Берегівського району. Тут тривають обшуки в приватних помешканнях та підприємствах. По справі з незаконної приватизації земельних ділянок вздовж державного кордону з Угорщиною затримано і чиновника Держгеокадастру. Саме за його незаконного сприяння стало можливим те, що 140 гектарів землі вздовж держкордону були приватизовані. Наразі відомо, що цей чиновник колишній керівник підрозділу Держгеокадастру в Берегівському районі і йому загрожує тюремний термін за незаконне сприяння злочинній групі у виділенні та приватизації землі вздовж кордону.
Як ми повідомляли, рано вранці спецоперація почалася затриманням Аттіли Горвата, на родину якого і було приватизовано земельні ділянки в безпосередній близькості від кордону.