image

Суд не задовільнив касаційну скаргу закарпатських профспілок

Схоже, що прийшов кінець  суперечці між профспілками та адмінсудом за приміщення у будівлі на площі Народній 5. Касаційну скаргу проти рішення про передачу приміщень адмінсуду, яку подали профспілки, суд залишив без задоволення.

12 червня Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду розглянувши касаційну скаргу Закарпатської обласної ради професійних спілок на рішення Господарського суду Закарпатської області від 27.11.2017 та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 08.02.2018 у справі за позовом Закарпатського окружного адміністративного суду до Закарпатської обласної ради професійних спілок, за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Фонд державного майна України та Державна судова адміністрація України, про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні майном, вирішено касаційну скаргу Закарпатської обласної ради професійних спілок залишити без задоволення, а Рішення Господарського суду Закарпатської області від 27.11.2017 та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 08.02.2018 у справі № 907/791/17 залишити без змін (текст постанови http://reyestr.court.gov.ua/Review/74842336).

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що в березні 2017 року Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням передав частину будівлі на пл. Народній, 5 у м. Ужгороді до сфери управління Державної судової адміністрації України.З червня 2017 року Закарпатський окружний адміністративний суд, якому вказана будівля передана в оперативне управління, в межах чинного законодавства вживає дій щодо усунення перешкод у користуванні вказаним майном, оскільки Закарпатська обласна рада професійних спілок без будь-яких правовстановлюючих документів неправомірно займає будівлю державної форми власності. Протягом вказаного часу суд вимушено орендує два окремі приміщення в різних частинах міста, що створює незручності, як в роботі суддів та працівників апарату, так і учасникам судового процесу.

Більше новин за темою.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com