image

Тікаючи, браконьєри викидали вбитих звірів та рушницю

За браконьєрами у Виноградівському районі ганялися прикордонники

Четверо громадян України, які здійснювали незаконне полювання, затримали учора на світанку на Закарпатті.
Невідомих, які вночі з’явились у прикордонні, прикордонники помітили за допомогою тепловізійного комплексу. Організувавши взаємодію, оперативні підрозділи Держприкордонслужби невдовзі на цьому напрямку виявили рух транспортного засобу, який здійснював освітлення та було чутно звуки пострілів.
В ході переслідування було організовано взаємодію з сусідніми підрозділами та Національною поліцією – доведено обставини, що склалися, номер транспортного засобу та можливий напрямок подальшого руху з метою його зупинки. Автомобіль «Фольксваген» з утікачами правоохоронці затримали за 7 км від лінії кордону в с. Чепа Виноградівського району Закарпатської області. В ньому було 4 громадян України. Також згодом було виявлено мисливську рушницю та пакунок з тушками вбитих зайців, які правопорушники під час втечі викинули на ходу.
Затриманих громадян, транспортний засіб, рушницю та тушки звірів передано представникам поліції.
До Виноградівського відділу поліції в Закарпатській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 248 КК України «Незаконне полювання».

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com