image

У Мукачеві суд виніс вироки рекетирам

Сьогодні Мукачівський суд виніс вироки групі рекетирів, які вимагали від ужгородського підприємця неіснуючий борг 

Як ми повідомляли, в Ужгороді було    затримано банду рекетирів, які вимагали від підприємця 15 тисяч доларів надуманого боргу. 

Прокуратура вимагала для затриманих запобіжний захід тримання під вартою без права застави, бо деякі із затриманих вже проходять по ряду кримінальних проваджень.

Зокрема,    бандити побили у Мукачеві місцевого музиканта. 

Першому було обрано запобіжний захід керівнику банди Євгену Дребітку (прізвисько "Білий"). Суд прийняв рішення обрати для Дребітка запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави.

Дребітко на момент затримання за рекет вже перебував під слідством. Його    було затримано у Нижніх Воротах. Тоді говорилося про його причетність до    стрілянини в Мукачеві. Суд тоді взяв Дребітка під варту, але з можливістю внесення застави в розмірі 315 тисяч грн. Дребітко ці гроші сплатив і перебував на волі, але продовжував займатися рекетом.

І ось сьогодні Мукачівський суд виніс рішення по цій справі. Як повідомив блогер Віталій Глагола, Євгену Дребітку суд дав 4 роки позбавлення волі, а іншим членам групи - Запотоцькому, Данканичу, Шелевію - по 3 роки позбавлення волі. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com