image

У Мукачеві визначилися з громадськими проектами, які фінансуватимуть з бюджету. Попри слабке голосування

Для перемоги було достатньо всього кілька сотень голосів

Громадські проекти в Мукачеві не були кращими за ужгородські. Але різниця була ще в тому, що якщо в Ужгороді за проекти-переможці голосувало майже дві тисячі мешканців, то у Мукачеві достатньо було і кількох сотень голосів для перемоги. Щоправда, потрібно зробити поправку на те, що в Ужгороді були замічені фальсифікації під час голосування, тому цим питанням ще займалася прокуратура і по деяким проектам буде переголосування. 

У Мукачеві серед малих проектів переміг проект встановлення вуличних тренажерів. Для перемоги достатньо було 186 голосів. Друге місце зайняв проект з встановлення автономної розумної зупинки для громадського транспорту. Для другого місця достатньо було 78 (!) голосів. 

Проект "Туристична локація Мукачівські артефакти" посів третє місце, набравши 65 голосів. На один голос менше набрав проект з встановлення мультиспортивного майданчику на вулиці Верді. 

Ці чотири проекти і будуть рекомендовані міськраді для реалізації наступного року за гроші бюджету. 

Що стосується крупних проектів, то перше місце з 313 голосами здобув проект з будівництва скверу "Затишний". Друге місце за проектом дитячої бібліотеки "ЧІЗ" (257 голосів). Третє місце здобув проект з будівництва оздоровчо-розважального комплексу "Комфорт" (214 голосів) і четвертим був проект "Арт-простір Мукачева", за який проголосувало всього 78 мукачівців. 

Мукачівська міськрада відмічає, що жінки були більш активними у голосуванні. Тепер проекти-переможці розглянуть на спеціальній комісії і потім вони будуть рекомендовані на реалізацію у 2019 році, повідомили в Мукачівській міськраді. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com