image

У Закарпатті 190 лісівників пройдуть атестацію

Перші групи працівників обласного управління лісового та мисливського господарства у Закарпатській області сьогодні, 23 травня, на базі ДП «Рахівське ЛДГ» взяли участь в атестаційному тестуванні.

У склад атестаційної комісії увійшли перший заступник начальника ЗОУЛМГ Ігор Коцур, керівних працівників і спеціалістів підприємств в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства інформувала завідувач сектору юридичної, кадрової роботи, діловодства та контролю управління Тетяна Бібен та інші працівники управління та голова обласної ради голів профкомів працівників лісового господарства Валерій Федурця. Крім співробітників ЗОУЛМГ в склад комісії також увійшли представники Громадської ради під керівництвом Івана Габора.

Відповідно до наказу Закарпатського ОУЛМГ №27  від 11 квітня поточного року «Про атестацію працівників державних лісогосподарських підприємств», у період з 23 по 31 травня.

Атестацію проводять з метою об'єктивного і неупередженого з'ясування спроможності лісівників за професійними та особистісними якостями виконувати службові обов'язки на посадах в державній лісовій охорони. Всього атестації підлягаються 190 працівників.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com