image

У мера Хуста все ще найбільша зарплата серед мерів міст України

Мер Хуста Володимир Кащук все ще тримає лідерство по рівню зарплати серед мерів міст України

Починав він доволі скромно і за попередньої каденції в декларації, до прикладу, в 2016 році вказав зарплату всього 176 тисяч грн, які отримав протягом всього року. Тоді ж він навіть не задекларував автомобілі.

Щоправда, автомобілі вже появилися в декларації наступного року і зарплата в цій декларації вже зросла до майже 250 тисяч грн на рік. 

Явний прорив стався в 2020 році. Тоді навіть програма "Гроші" на 1+1 провела розслідування статків мера Хуста Володимира Кащука, бо він вийшов у лідери за зарплатами серед всіх мерів України - майже півтора мільйона гривень за рік. 

 

Ну а зараз, здавалося б, війна і чиновники мали б жити трошки скромніше. Але це не стосується мера Хуста. В останній декларації Кащук вказав зарплату 1 228 494 грн. Це знову ж таки більше, ніж в будь кого з мерів. Приміром, той таки мер Львова заробив за 2022 рік 800 тис. грн, а мер Києва Кличко - 900 тис. грн. Але ж це мери мегаполісів, а в Хусті мешкає всього 28 тис. людей.

До речі, Кащук отримує ще й пенсію - 150 тис. грн за 2022 рік. ну і ясно ж, що у нього багато готівки, землі та нерухомості. Як і в його дружини.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com