image

Удар по Ужгороду: Головним аеропортом Закарпаття стане аеропорт у Мукачеві

Навіть після відновлення аеропорт "Ужгород" буде лише тимчасовим

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі з представниками EASA. Він нагадав, що наразі відновлення роботи аеропорту "Ужгород" знаходиться на завершальній стадії і до кінця року вже буде запущено рейс Ужгород-Київ, однак вже з 2019-2020 року уряд хоче запустити роботу аеропорту "Мукачево". "Я вірю, що ми знайдемо джерела фінансування для будівництва нового аеропорту у Мукачеві вже у 2019-2020 році... Ми досліджували весь регіон, і аеропорт Мукачева було обрано як найбільш вдалий для цього регіону", - заявив міністр Омелян.

Нагадаємо, що у квітні цього року  Володимир Омелян був на Закарпатті і обіцяв відновити роботу аеропорту до кінця року.

Але обіцяти міністр вміє, бо ще наприкінці 2016 року Володимир Омелян вже відвідував Закарпаття і пройшовся по аеропорту "Ужгород".  Тоді ж він пообіцяв, що аеропорт в Ужгороді відновить роботу навесні 2017 року. Не вийшло.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вживає всі можливі заходи, щоб влити життя в аеропорт. Були переговори зі словаками та угорцями щодо можливої оренди аеропорту. Дійшло до того, що   Геннадій Москаль вже поставив навіть ультиматум керівництву Украероруху з вимогою відновити регулярні рейси з Ужгорода.

Голова ОДА навіть  примусив Державіаслужбу України дати письмову згоду на сертифікацію Украероруху з боку агентства EASA.

І ось, коли ніби вже є результати такого лобіюванняі аеропорт "Ужгорода" може вже скоро відновити роботу, міністр інфраструктури  просто знівелював всю роботу голови ОДА, який є політичним опонентом як мера Мукачева Андрія Балоги, так і  його батька, нардепа Віктора Балоги. Для Москаля це буде сильним ударом нижче пояса. 

Василь Поляк для Prozak.info

Як ми повідомляли, мер Львова  Андрій Садовий, відвідуючи Ужгород, сказав, що без відновлення роботи аеропорту в Ужгорода дуже сумні перспективи. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com