image

Ужгород не підтримав тячівський Майдан. Все обмежилося розмовою з Москалем

Активісти з Тячева не змогли навіть сформулювати причин для відставки голови РДА

Як ми повідомляли, після того, як сьогодні мешканці Тячева вийшли на мітинг проти провокацій кількох місцевих маргіналів, які палили шини в центрі міста, самі маргінали вирішили їхати до Ужгорода, щоб продовжити акції протесту тут. 

Попри постійні заклики активіста Павла Павлова до ужгородців та мешканців інших населених пунктів Закарпаття прийти під стіни Закарпатської ОДА, акція ужгородцями була проігнорована. 

Все чого домоглися протестувальники, так це організувати зустріч з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

Москаль виглядав доволі блідо і намагався не особливо перечити активістам, однак цього і не потрібно було робити, бо їхні вимоги зводилися вже не до відставки президента Порошенка, а до відставки голови Тячівської РДА. А на запитання Москаля, які причини вказати у розпорядженні про відставку голови РДА, активісти Тячева не мали конкретних пропозицій. Тобто, не було озвучено жодної притомної причини чи то через низькі соціально-економічні показники, чи через якийсь скандал. Найрозумніше, що могли сказати активісти Тячева щодо причини відставки, то це "бо обклався свинями жирними коло себе". 

Звичайно, що Геннадій Москаль на таке формулювання не погодився. 

Активісти зрозуміли це, як ігнорування і сказали, що від тепер будуть діяти радикально, а акції протесту поширяться на Ужгород, Перечин та Великий Березний. Хоча, здається, підтримки у людей вони так і не будуть мати, бо жоден із цих активістів не довів свою корисність для суспільства і не навів хоч якісь докази свого вміння і бачення щодо розвитку регіону. Ну а виголошувати лозунги у нас вміють всі. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com