image

Ужгородські депутати попросять у влади компенсацію на перевезення пільговиків

В Ужгородській міській раді зареєстровано проект звернення до Голови Верховної Ради України та Прем'єр Міністра України щодо доповнення статті видатків/субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Як повідомив виданню Prozak.info депутат міськради Микола Сюсько, держава на законодавчому рівні закріпила за певними категоріями населення право на безоплатний проїзд, в тому числі у міському транспорті і щорічною гарантією виконання державою цього обов’язку перед громадянами була субвенція місцевим бюджетам з державного бюджету.

«Кожного року в Ужгороді виникали місто проблеми з компенсацією державою коштів на пільговий проїзд окремих категорій громадян, але місцевій владі якось вдавалось утримувати ситуацію і компенсовувати кошти пільговий проїзд пенвим категоріям громадян. Але Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» взагалі не передбачив виділення субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Тому ми звернемося до уряду та парламенту з проханням надати необхідну субвенцію», -- розповів Микола Сюсько.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com