В Ужгород з'їхалися депутати з семи областей

До ужгородської міської ради з'їхалися депутати із семи областей Південно-Східної України. Про це повідомляє офіційний сайт Ужгородської міськради.

Протягом двох днів, 19-20 березня, тут відбуваються спільні семінари задля обміну досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

В.о. міського голови Богдан Андріїв повідомив про пріоритетні напрямки дводенного заходу: «Програму з обміну досвіду для депутатів міських рад організовує Міжнародний Республіканський Інститут за фінансової підтримки уряду Канади. Депутати зможуть ознайомитися з роботою нашої міської ради. Буде проведено семінари, на яких обговорюватимуть важливі питання використання бюджетних коштів, реформування житлово-комунального господарства, впровадження енергозберігаючих технологій, утилізації сміття, роботи бюджетних установ. Окрім цього, учасники заходу матимуть змогу поспілкуватися із заступником міського голови м. Кошице». 

У свою чергу заступник мера Ярослав Шафар сказав: «До нас приїхали депутати зі Східних областей для того, щоб подивитися як самоуправління працює на Заході. Для них дуже цікаві приклади Ужгорода, зокрема відмови від централізованого опалення, котелень. Протягом двох днів вони з нашими депутатами, головами комісій проходять навчання для подальшого вдосконалення роботи».

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com