image

В Ужгороді нещодавно відремонтовані вулиці,площі та тротуари вже розвалюються (ВІДЕО)

Чому влада Ужгорода щедро фінансує рукожопів 

І знову про рукожопів та владу Ужгорода, яка цим рукожопам щедро виділяє людські гроші. 

Коли мер Андріїв почав тотальне брукування тротуарів міста, то виникла підозра, що це не просто так. Тут і відкати хороші, а потім ЗМІ писали і про дотичність родини мера до виробництва бруківка. І мера не зупиняло те, що ужгородці просили не міняти стару добротну кам'яну бруківку на екологічно шкідливу цементну. 

А згодом виявилося, що бруківка ця не просто екологічно шкідлива, але ще й і не якісна, бо термін придатності її 12 місяців. 

Перший урок влада міста отримала після того, коли вимощена бруківкою площа Поштоа попливла хвилями. Понад чотири місця ужгородці не могли спокійно ходити площею Поштовою, бо там стелили бруківку, а потім виявилося, що все це лайно собаче і влада вирішила зняти всю бруківку і потім стелити нову.  Перестелили. Таким самим лайном собачим. І бюджетні гроші просто витікали в каналізацію. 

Щось подібне коїлося і на історичній набережній, куди завезли бордюри, які кришилися ще до того, як їх вистелили.

Влада все стелила і стелила бруківку і пафосно відрапортувала, як прекрасно застелили плитку та бруківку на Петефі та Корятовича. А вже через місяць ця бруківка повилазила і почала хитатися. 

Здавалося б, ну знову на ті ж граблі наступили, ну скільки можна? Виявляється, що можна. Бо тепер влада має намір забрукувати ще сквер біля будівлі обласної влади на Галагові. І туди ще понад три мільйони народних коштів втулить. 

А у влад не виникає питання, яким чином вже майже сто років без будь яких реконструкцій та ремонтів тримається бруківка, яку вистелили в місті ще чехи в міжвоєнний період?  Тоді ніхто за рукожопство не платив і за погано виконану роботу можна було загриміти до буцегарні. 

Тут просто короткий сюжет місцевого телеканалу про наших рукожопів і безпорадну владу, яка легко позбувається бюджетних коштів. Чого лише вартий хвалений тротуар на Капушанській та щойно відремонтована вулиця Шумна. І ніхто ж за це мера до буцегарні не відправить. 

 

Василь Коваль для Prozak.info

0 коментарів


Написати коментар

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com