image

В Ужгороді поліція буде забирати товар від бабусь-нелегалок

Товар, яким в Ужгороді торгують у невстановлених місцях, із порушенням правил – будуть конфісковувати. Це обговорювали сьогодні під час засідання комісії з питань законності, регламенту та депутатської етики. 

Про це повідомили в Ужгородській міськраді.

Депутати запропонували представникам Національної поліції провести своїм працівникам додаткове навчання і відпрацювання практичних навичок у таких процедурах, а згодом запровадять спільні рейди за участю поліцейських, депутатів і працівників відділу муніципальної поліції для наведення ладу з вуличною торгівлею. 
До цієї роботи залучать структури, де можна буде зберігати конфісковане, у належному за законом порядку звертатимуться по рішення суду. 
Голова комісії Микола Сюсько та секретар Роман Богуславський відзначали, що подолати вуличну торгівлю лише попередженнями, накладанням адміністративних штрафів, регулярними змушуваннями покинути облюбовані продавцями території – украй складно. Потрібні більш дієві механізми і необхідно напрацьовувати практику їх застосування, -- йдеться в повідомленні.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com