image

В Ужгороді пройшов перший в історії забіг наречених на 500м. ФОТО

Вперше в рамках дев'ятого параду наречених в Ужгороді пройшов забіг наречених "Runaway Brides". Учасниці долали маршрут 500м від площі Поштової до Народної. Обовʼязковий дрес-код: весільна сукня і кросівки.

DSC_1564f

Кожна учасниця забігу отримала оригінальну медаль фінішера, смачний протеїновий батончик від FitPit - Україна та пляшку води від "Моя вода". А переможниця, якою стала Анастасія Маніко, виграла сертифікат від організаторів забігу студії BodyZone. Дівчина розповіла, що маршрут долала доволі легко, адже вона неодноразово брала участь у всеукраїнських забігах з перешкодами, як то RaceNation. Проте зазначає, що в сукні бігла вперше і, як виявилося, це додаткове навантаження.

DSC_1652f DSC_1500

"Сьогодні бігати – це модно. Носити кросівки під плаття – в тренді. Бути крутіше, ніж Джулія Робертс – реально. Кожна з вас може пробігти 500 метрів. За своєю причини або просто так", – вважають тренери BodyZone Валентина та Микола Фомішкіни та запрошують усіх бажаючих до участі в забігу "наречених-втікачок" наступного року.

DSC_1568f DSC_1503f 100
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com