image

В Ужгороді відбулися важливі міжурядові українсько-угорські перемовини щодо проблем етнічних угорців

Зустріч за закритими дверима проходила в камінному залі Закарпатської ОДА

Як ми повідомляли, в Ужгород прибув заступник міністра зовнішньої економіки Угорщини Левенте Модьор. Ще від учора в Ужгороді також перебуває заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар. Саме ці чиновники сьогодні мали перемовини щодо вирішення проблем етнічних угорців Закарпаття, а також інших питань співпраці між нашими країнами.

Участь у перемовинах брали також голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, посол України в Угорщині Любов Непоп.

Василь Боднар подякував угорському колезі за ту допомогу, яку надає Угорщина Україні і сказав, що альтернативи дружнім відносинам між Україною та Угорщиною немає. 

Левенте Модьор сказав, що Угорщина сумарно надала допомоги Україні вже на 100 мільйонів доларів і ця підтримка триватиме. 

Уже цього місяця відбудуться зустрічі представників українського уряду з представниками угорської нацменшини в Закарпатті, на яких обговорюватимуться умови імплементації Закону про освіту. Головним чином ці перемовини стосуватимуться оптимального варіанту запровадження сьомої статі закону, яка регламентує мови викладання у школах нацменшин.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com