image

В Ужгороді влада хоче безкоштовно віддати крупну земельну ділянку сумнівній організації

Мова йде про земельну ділянку біля Боздоського парку

Про можливість сумнівної оборудки повідомив депутат Ужгородської міськради Віктор Щадей на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Не можна допустити, щоб мерія віддала 7500 кв.м. землі в Боздоші підставній організації - реальа вартість ділянки 9 млн.грн. - а віддають її безкоштовно!

Мова йде про ділянку між "Гроклін Карпати" і "Боздош-Еліт". Її віддають безкоштовно під будівництво громадській організації. Питання про передачу ділянки розглядатиметься завтра, 8 лютого на сесії міської ради.

Сама організація зареєстрована всього кілька місяців тому - 22 серпня двома фізичними особами. Прописана в простій квартирі, до якої ці особи не мають ніякого відношення і живе зовсім інша сім'я. Жодної згадки хоч про якусь діяльність цієї організації чи хоч якісь проведені заходи нема.

Вже 22 листопада від цієї організації надходить лист в мерію з проханням надати ділянку - і вказується навіть конкретний кадастровий номер ділянки. В заяві навіть не вказано хоч якогось, хоч для видимості пояснення чи обгрунтування такої передачі. До речі, сам кадастровий номер буде затверджено лише на завтрашній сесії - якраз перед пунктом про передачу самої ділянки. Це все лише підтверджує те, що ділянку сформовано наперед під конкретну схему.

Через цю схему земля по спрощеній процедурі передається громадській організації - без сплати коштів в бюджет міста. Хоча, якщо б цю ділянку продати на відкритому аукціоні, то місто виручило б серйозні кошти. Дуже часто ми чуємо, що грошей в бюджеті не вистачає - ось це саме ті кошти, яких не вистачає на критичні напрямки діяльності.

Незрозуміло, як це однозначно "мутне" питання пройшло всі погодження і не викликало ні в кого ніяких запитань? Треба це виправити.

Буду пропонувати на сесії скасувати цю шахрайську схему виведення з міста багатомільйонного майна", - написав Щадей. 

 

Як ми повідомляли, брату екс-депутатки Ужгородської міськради продали земельну ділянку в Боздоському парку

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com