image

Відійшов у вічність доктор медичних наук, професор Микола Максимович Кишко

22 листопада, після тривалої невиліковної хвороби, через декілька днів після 80-річчя, покинув цей світ доктор медичних наук, професор кафедри госпітальної терапії медичного факультету УжНУ Микола Максимович Кишко.

Відомого лікаря-кардіолога поважали та любили за високий професіоналізм, інтелект, талант викладача-наставника, доброзичливість та безвідмовність.

Народився Микола Максимович у 1940 році в сім’ї робітників. У 1957 р. закінчив середню школу станції Ужгород Львівської залізниці і вступив до Ужгородського державного університету на медичний факультет. Працював у Воловецькій, Перечинській районних лікарнях. З 1970 р. працював в УжДУ: спочатку як аспірант, потім – асистент, професор кафедри факультетської терапії, з 1990 р. – завідувач кафедри госпітальної терапії.

Кандидатську дисертацію захистив у 1973 році, а у 1988 році - докторську дисертацію. У 1991 році йому було присвоєно вчене звання професора. Разом із своїми учнями вивчав актуальні проблеми ревматології, пульмонології, патології серцево-судинної і ендокринної системи. М.М. Кишко активно проводив педагогічну, наукову, виховну, лікувальну та громадську роботу. Він опублікував понад 100 наукових праць з актуальних проблем сучасної терапії і педагогіки, три підручники, написав понад 20 методичних розробок, підготував шість кандидатів наук.

uzhnu.edu.ua

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com