image

Влада Ужгорода провчила енергетиків

Нарешті це сталося - на виконкомі Ужгородської міськради було відмовлено компанії "Закарпаттяобленерго" в ремонті та облаштуванні електропостачання

"Закарпаттяобленерго" попросили міську владу 10 діб, щоб облаштувати електропостачання в одному з мікрорайонів міста. При цьому, енергетики повідомили, що потрібно буде проводити земляні роботи, для прокладки устаткування та кабелів.

Здавалося б, звична практика, бо прокладання та реконструкція електромереж необхідна. Аж тут виконком відмовив енергетикам. І цілком з реальної причини. Справа в тому, що енергетики розкопують інколи дороги, прокладають устаткування та мережі, а потім будь як закопують і їдуть. Ужгородці ж, звичайно, незадоволені такими діями енергетиків. 

"Закарпаттяобленерго" - комерційна структура, яка бере з населення та підприємств гроші за виконані роботи та постачання електроенергії. Місто ж вкладає кошти з податків своїх мешканців на ремонт доріг. То чому з наших податків енергетики псують дороги, а потім з наших таки податків місто знову їх ремонтує після робіт енергетиків. 

Нарешті до енергетиків повинно дійти, що вони повинні не лише псувати дороги, але й повністю їх відновлювати після робіт.

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com